REKLAMA
Twoja ścieżka Strona Główna / Aktualności

Kategorie

Najnowsze wydarzenia

Rośnie wydobycie gazu w USA

Rośnie wydobycie gazu w USA

2018-08-30
Od blisko dekady lat rośnie produkcja gazy w Stanach Zjednoczonych. W ciągu ostatniego roku zwiększyła się o 10 proc., dzięki trzem rejonom wydobywczym, a prognozy na najbliższy czas są optymistyczne. »

BP inwestuje w amerykańskie łupki
2018-07-27

BP inwestuje w amerykańskie łupkiKoncern BP odkupi od BHP Billiton, globalnego potentata w obszarze górnictwa, aktywa łupkowe w Stanach Zjednoczonych. Szacowana wartość transakcji to 10,5 mld dolarów. »


Wkrótce pierwsze szczelinowanie w Wielkiej Brytanii
2018-07-18

Wkrótce pierwsze szczelinowanie w Wielkiej BrytaniiGrupa energetyczna Cuadrilla stwierdziła we wtorek, że oczekuje zatwierdzeniu przez rząd pierwszego zabiegu szczelinowania w Lancashire w północnej Anglii. »


Zobacz również

Więcej
Rośnie wydobycie gazu w USA
2018-08-30

Rośnie wydobycie gazu w USA Od blisko dekady lat rośnie produkcja gazy w Stanach Zjednoczonych. W ciągu ostatniego roku zwiększyła się o 10 proc., dzięki trzem rejonom wydobywczym, a prognozy na najbliższy czas są optymistyczne.

BP inwestuje w amerykańskie łupki
2018-07-27

BP inwestuje w amerykańskie łupki Koncern BP odkupi od BHP Billiton, globalnego potentata w obszarze górnictwa, aktywa łupkowe w Stanach Zjednoczonych. Szacowana wartość transakcji to 10,5 mld dolarów.


Kalendarium

Więcej

© 2001-2018 Information Market S.A.