REKLAMA
Twoja ścieżka Strona główna /  Aktualności /  Polska  / 

Kategorie

Nowy prezes OPPPW

polskielupki.pl
2013-07-01 / 09:44
Nowy prezes OPPPW

Kamlesh Parmar został wybrany nowym Prezesem Zarządu Organizacji Polskiego Przemysłu Poszukiwawczo-Wydobywczego. Zastąpi na tym stanowisku Wiesława Prugara, który w maju br. złożył rezygnację z pełnionej funkcji.

Kamlesh Parmar jest prezesem 3Legs Resources, niezależnej grupy z branży naftowo-gazowej, zajmującej się poszukiwaniem i zagospodarowaniem niekonwencjonalnych złóż ropy i gazu. Od września 2011 r. pełnił już rolę Członka Zarządu OPPPW. 

W składzie zarządu organizacji pojawił się też Malcolm Rice-Jones, Commercial Manager, European Shale w ConocoPhilips. Zastąpił on Carla R. Hubachera, który w związku z wycofaniem się firmy Marathon Oil z działalności operacyjnej w Polsce, zrezygnował z funkcji Członka Zarządu Organizacji Polskiego Przemysłu Poszukiwawczo-Wydobywczego.Zobacz również

Więcej
USA zwiększają produkcję ropy łupkowej
2021-06-18

USA zwiększają produkcję ropy łupkowej Rzeczywista produkcja ropy łupkowej w czerwcu będzie nieco wyższa niż oczekiwano, a w lipcu wzrośnie jeszcze bardziej, szacuje EIA. Firmy wiertnicze z optymizmem patrzą w przyszłość i zwiększają zatrudnienie.

Pioneer Natural Resources kupuje DoublePoint
2021-04-06

Pioneer Natural Resources kupuje DoublePoint Pioneer Natural Resources Co., amerykański producent ropy i gazu łupkowego, przejmuje mniejszego konkurenta DoublePoint Energy LLC. Umowa ma wartość 6,4 miliarda USD, podał Pioneer w oświadczeniu.


Kalendarium

Więcej

© 2001- Information Market S.A. | Polityka prywatności