REKLAMA
Twoja ścieżka Strona główna /  Aktualności /  Polska  / 

Kategorie

PGNiG będzie współpracowało z Chevronem

polskielupki.pl
2013-12-12 / 09:44
PGNiG będzie współpracowało z Chevronem

Dziś PGNiG i Chevron podpiszą porozumienie na mocy którego będą współpracować na czterech koncesjach łupkowych.

PGNiG od dawna wyrażało zainteresowanie pozyskaniem doświadczonych zagranicznych partnerów branżowych, z którymi mogłoby współpracować na poszczególnych koncesjach łupkowych. Z informacji „Pulsu Biznesu” wynika, że PGNiG podpisze dziś list intencyjny z amerykańskim koncernem Chevron, jedną z największych firm poszukiwawczo-wydobywczych na świecie. 

PGNiG z pewnością skorzysta na współpracy, bowiem polska spółka nie ma na razie samodzielnych wielkich doświadczeń w poszukiwaniu i wydobyciu węglowodorów niekonwencjonalnych.

Więcej na ten temat można dziś przeczytać na stronie 3. „Pulsu Biznesu”.
Słowa kluczowe: Chevron, PGNiG

Zobacz również

Więcej
USA zwiększają produkcję ropy łupkowej
2021-06-18

USA zwiększają produkcję ropy łupkowej Rzeczywista produkcja ropy łupkowej w czerwcu będzie nieco wyższa niż oczekiwano, a w lipcu wzrośnie jeszcze bardziej, szacuje EIA. Firmy wiertnicze z optymizmem patrzą w przyszłość i zwiększają zatrudnienie.

Pioneer Natural Resources kupuje DoublePoint
2021-04-06

Pioneer Natural Resources kupuje DoublePoint Pioneer Natural Resources Co., amerykański producent ropy i gazu łupkowego, przejmuje mniejszego konkurenta DoublePoint Energy LLC. Umowa ma wartość 6,4 miliarda USD, podał Pioneer w oświadczeniu.


Kalendarium

Więcej

© 2001- Information Market S.A. | Polityka prywatności