REKLAMA
Twoja ścieżka Strona główna /  Aktualności /  Polska  / 

Kategorie

Zadania NOKE przejmie WUG, który dostanie wsparcie kadrowe

polskielupki.pl
2014-02-10 / 09:55
Zadania NOKE przejmie WUG, który dostanie wsparcie kadrowe

Po tym jak okazało się, że planowana instytucja nadzorująca poszukiwania gazu łupkowego - NOKE jednak nie powstanie, w branży nie milkną głosy, że to kompletnie pozbawi jakiejkolwiek kontroli nad eksploatacją i poszukiwaniami surowca w naszym kraju.

Funkcję sprawującą kontrolę nad poszukiwaniami ma przejąć Wyższy Urząd Górniczy,  a w sprostanie temu zadaniu ma pomóc zwiększenie liczby specjalistów w terenie.

Wzmocnienie kadrowe w głównej mierze dotyczyć będzie okręgowych urzędów górniczych, na których terenie trwają poszukiwania gazu z łupków. Urząd liczyłby na co najmniej kilkanaście nowych etatów – specjalistów, którzy będą zajmować się wyłącznie tym obszarem.

Zobacz również

Więcej
Amerykańskie firmy wydały 234 miliardy USD na fuzje i przejęcia
2024-03-21

Amerykańskie firmy wydały 234 miliardy USD na fuzje i przejęcia Departament Energii poinformował rekordowym wzroście wydatków na fuzje i przejęcia do 234 mld USD w ubiegłym roku.

Wydobycie łupków wzrosło w USA dzięki rosnącym cenom ropy
2024-03-18

Wydobycie łupków wzrosło w USA dzięki rosnącym cenom ropy Firmy zajmujące się wydobyciem ropy łupkowej rozwinęły dynamiczną działalność w kontekście rosnących cen ropy.


Kalendarium

Więcej

© 2001- Information Market S.A. | Polityka prywatności