REKLAMA
Twoja ścieżka Strona główna /  Aktualności /  Polska  / 

Kategorie

Debata PAP o poszukiwaniach gazu łupkowego w Polsce

polskielupki.pl
2014-02-17 / 09:20
Debata PAP o poszukiwaniach gazu łupkowego w Polsce

Dziś w Centrum Prasowym PAP odbędzie się debata dotycząca gazu łupkowego. Głównym tematem będą nowe ramy prawne i ich skutki dla poszukiwań gazu łupkowego w Polsce.

Jak podaje PAP, w czasie debaty uczestnicy omówią najnowszy projekt nowelizacji Prawa Geologicznego i Górniczego w odniesieniu do poszukiwań i wydobycia gazu łupkowego, jak również plany dalszych prac poszukiwawczych i szanse na opłacalność wydobycia. 

Zmiany w prawie powinny ułatwić prowadzenie prac zainteresowanym podmiotom, sam dokument wkrótce może trafić pod obrady rządu.

W debacie wezmą udział przedstawiciele firm prowadzących prace w Polsce - BNK Petroleum, San Leon Energy, PGNiG i Orlen Upstream oraz eksperci.

Debatę będzie można śledzić na stronie www.pap.pl w godzinach 12.30 – 14.00.

Zobacz również

Więcej
Amerykańskie firmy wydały 234 miliardy USD na fuzje i przejęcia
2024-03-21

Amerykańskie firmy wydały 234 miliardy USD na fuzje i przejęcia Departament Energii poinformował rekordowym wzroście wydatków na fuzje i przejęcia do 234 mld USD w ubiegłym roku.

Wydobycie łupków wzrosło w USA dzięki rosnącym cenom ropy
2024-03-18

Wydobycie łupków wzrosło w USA dzięki rosnącym cenom ropy Firmy zajmujące się wydobyciem ropy łupkowej rozwinęły dynamiczną działalność w kontekście rosnących cen ropy.


Kalendarium

Więcej

© 2001- Information Market S.A. | Polityka prywatności