REKLAMA
Twoja ścieżka Strona główna /  Aktualności /  Polska  / 

Kategorie

San Leon rozwija pole Siekierki

e-petrol.pl
2014-04-28 / 09:44
San Leon rozwija pole Siekierki

San Leon doszedł do porozumienia z firmą Baker Hughes Poland i wspólnie będą rozwijały pole gazowe w Siekierkach na obszarze koncesji nr 206, 207 i 208. Obie firmy są obecnie na etapie finalizacji transakcji.

W lutym 2014 r. firma Baker Hughes podpisał list intencyjny, który miał doprowadzić złoża gazu Siekierki do etapu produkcji. Od tego czasu rozmowy handlowe i plan operacyjny posunęły się znacząco do przodu.

W ramach umowy Baker Hughes będzie odpowiedzialny za zapewnienie technologii oraz zaplecza technicznego potrzebnego do rozpoczęcia wydobycia. Mówi się także o możliwości wspólnego finansowania przedsięwzięcia, za co Baker miałby otrzymać w zamian udział w zyskach z wydobycia.

Zobacz również

Więcej
USA zwiększają produkcję ropy łupkowej
2021-06-18

USA zwiększają produkcję ropy łupkowej Rzeczywista produkcja ropy łupkowej w czerwcu będzie nieco wyższa niż oczekiwano, a w lipcu wzrośnie jeszcze bardziej, szacuje EIA. Firmy wiertnicze z optymizmem patrzą w przyszłość i zwiększają zatrudnienie.

Pioneer Natural Resources kupuje DoublePoint
2021-04-06

Pioneer Natural Resources kupuje DoublePoint Pioneer Natural Resources Co., amerykański producent ropy i gazu łupkowego, przejmuje mniejszego konkurenta DoublePoint Energy LLC. Umowa ma wartość 6,4 miliarda USD, podał Pioneer w oświadczeniu.


Kalendarium

Więcej

© 2001- Information Market S.A. | Polityka prywatności