REKLAMA
Twoja ścieżka Strona główna /  Aktualności /  Polska  / 

Kategorie

3Legs Resources do likwidacji

polskielupki.pl
2014-10-02 / 09:51
3Legs Resources do likwidacji

Zarząd 3Legs Resources nie widzi podstaw do kontynuowania działalności ze względu na fiasko łupkowych poszukiwań w Polsce. Decyzja o dobrowolnej likwidacji firmy może nastąpić podczas walnego zebrania akcjonariuszy.

3Legs Resources, spółka zarejestrowana na Wyspie Man, opublikowała raport na temat łupkowych poszukiwań przeprowadzonych w pierwszym półroczu tego roku oraz przedstawiła plany, z których wynika, że dotychczasowe prace i badania realizowane przez spółkę w naszym kraju nie dają podstaw do rozpoczęcia przemysłowej eksploatacji ropy i gazu.

Zobacz również

Więcej
USA zwiększają produkcję ropy łupkowej
2021-06-18

USA zwiększają produkcję ropy łupkowej Rzeczywista produkcja ropy łupkowej w czerwcu będzie nieco wyższa niż oczekiwano, a w lipcu wzrośnie jeszcze bardziej, szacuje EIA. Firmy wiertnicze z optymizmem patrzą w przyszłość i zwiększają zatrudnienie.

Pioneer Natural Resources kupuje DoublePoint
2021-04-06

Pioneer Natural Resources kupuje DoublePoint Pioneer Natural Resources Co., amerykański producent ropy i gazu łupkowego, przejmuje mniejszego konkurenta DoublePoint Energy LLC. Umowa ma wartość 6,4 miliarda USD, podał Pioneer w oświadczeniu.


Kalendarium

Więcej

© 2001- Information Market S.A. | Polityka prywatności