REKLAMA
Twoja ścieżka Strona główna /  Aktualności /  Polska  / 

Kategorie

3Legs Resources do likwidacji

polskielupki.pl
2014-10-02 / 09:51
3Legs Resources do likwidacji

Zarząd 3Legs Resources nie widzi podstaw do kontynuowania działalności ze względu na fiasko łupkowych poszukiwań w Polsce. Decyzja o dobrowolnej likwidacji firmy może nastąpić podczas walnego zebrania akcjonariuszy.

3Legs Resources, spółka zarejestrowana na Wyspie Man, opublikowała raport na temat łupkowych poszukiwań przeprowadzonych w pierwszym półroczu tego roku oraz przedstawiła plany, z których wynika, że dotychczasowe prace i badania realizowane przez spółkę w naszym kraju nie dają podstaw do rozpoczęcia przemysłowej eksploatacji ropy i gazu.

Zobacz również

Więcej
Koszty wydobycia ropy z łupków będą rosły
2022-04-29

Koszty wydobycia ropy z łupków będą rosły Producent ropy z łupków Pioneer Natural Resources powiedział w czwartek, że przewiduje, iż koszty produkcji przekroczą prognozy z pierwszego kwartału.

Szczelinowanie hydrauliczne w USA blisko wykorzystania pełnych mocy
2022-04-21

Szczelinowanie hydrauliczne w USA blisko wykorzystania pełnych mocy Amerykańska firma zajmująca się szczelinowaniem hydraulicznym Liberty Oilfield Services Inc w środę odnotowała stratę w pierwszym kwartale, ale poinformowała, że w najbliższym okresie spodziewa się silnego popytu na usługi wiertnicze.


Kalendarium

Więcej

© 2001- Information Market S.A. | Polityka prywatności