REKLAMA
Twoja ścieżka Strona główna /  Prawo i podatki  / 

Kategorie

Głosowanie ws. dyrektywy środowiskowej przesunięte

e-petrol.pl
2015-09-12 / 09:54
Głosowanie ws. dyrektywy środowiskowej przesunięte

Wczoraj Parlament Europejski zdecydował o przesunięciu na październik głosowania odnośnie tzw. dyrektywy środowiskowej na październik.

O dyrektywie branża wypowiada się negatywnie. W opinii inwestorów i specjalistów z rynku padają zdania, że dyrektywa wymagająca pełnej oceny oddziaływania na środowisko projektów poszukiwania gazu łupkowego może wstrzymać inwestycje w tym sektorze.
Polscy europosłowie uważają, że przełożenie głosowania pozwoli na przeprowadzenie debaty naniesienie ewentualnych poprawek.

Zobacz również

Więcej
Coraz mniejsze wydatki na łupki
2023-11-13

Coraz mniejsze wydatki na łupki Firmy świadczące usługi związane z polami naftowymi, obsługujące amerykańskich producentów ropy i gazu z łupków, są w coraz trudniejszej sytuacji w czwartym kwartale, bowiem ich klienci coraz ostrożniej inwestują.

Kanadyjscy producenci obiecali zwiększyć wydobycie
2023-08-24

Kanadyjscy producenci obiecali zwiększyć wydobycie Kanada planuje w 2025 r. produkować 350 tys. baryłek ropy dziennie z piasków bitumicznych północnej Alberty.


Kalendarium

Więcej

© 2001- Information Market S.A. | Polityka prywatności