REKLAMA
Twoja ścieżka Strona Główna / O nas / Polityka prywatności / Zmiana zakresu przetwarzania danych osobowych

Zmiana zakresu przetwarzania danych osobowych
nazwa firmy

imię*

nazwisko*

stanowisko

telefon*

adres e-mail*


Klauzula informacyjna


Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-613), przy ul. Stacyjnej 1/51 »

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-613), przy ul. Stacyjnej 1/51.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych w Information Market S.A. tel. +48 71 787 69 69, e-mail: iod@informationmarket.pl.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie: art. 6 pkt 1a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych w zakresie, w jakim wyraził(a) Pani/Pan zgodę na marketing produktów, usług spółki i podmiotów współpracujących oraz na podstawie art. 6 pkt 1f tegoż rozporządzenia w zakresie dotyczącym marketingu bezpośredniego produktów i usług spółki drogą pocztową.

Odbiorcami danych osobowych będą firmy, z którymi Information Market S.A. zawarła umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych - podmioty, które zapewniają wsparcie oraz działanie narzędzi i systemów teleinformatycznych, podmioty realizujące oraz zapewniające bieżącą obsługę prawną i księgową.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane ani do państwa trzeciego, ani do organizacji międzynarodowej.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez administratora do czasu cofnięcia zgody na kontakt danym kanałem komunikacji lub do czasu wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na podstawie art. 6 pkt 1f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celach marketingowych, jeśli wyraziła Pani/Pan zgodę na kontakt w celach marketingowych danym kanałem komunikacji.


Zgody na przetwarzanie danych osobowych


Wybierz TAK - jeśli wyrażasz zgodę lub NIE - jeśli sprzeciwiasz się przetwarzaniu danych osobowych w danym obszarze zgody.


przetwarzanie danych osobowych w celach promocyjno-marketingowych Information Market S.A.

przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty współpracujące z Information Market S.A.

przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Information Market S.A. oraz produktów i usług podmiotów współpracujących ze spółką.

kontakt telefoniczny dla celów marketingu bezpośredniego produktów i usług Information Market S.A. oraz produktów i usług podmiotów współpracujących ze spółką.


* - Pola obowiązkowe© 2001- Information Market S.A. | Polityka prywatności