REKLAMA
Twoja ścieżka Strona główna /  Aktualności /  Polska  / 

Kategorie

Gaz łupkowy: Orlen Upstream zakończył wiercenia w Kisielsku

polskielupki.pl
2014-01-16 / 09:54
Gaz łupkowy: Orlen Upstream zakończył wiercenia w Kisielsku

Koncern poinformował, że odwiert w Kisielsku na terenie koncesji Wodynie-Łuków osiągnął głębokość 3140 metrów. Prace na koncesji prowadził tam Orlen Upstream, spółka PKN Orlen powołana do poszukiwania i wydobycia ropy naftowej i gazu ziemnego.

Prezes Orlen Upstream, Wiesław Prugar cytowany w komunikacie PKN Orlen, powiedział, że po wykonaniu otworu Stoczek-OU1 możemy stwierdzić, że nasze zainteresowanie nagromadzeniami węglowodorów w obrębie Basenu Podlaskiego jest uzasadnione. Parametry otworu i wstępne wnioski pozwalają na planowanie dalszych prac w tej lokalizacji.
Słowa kluczowe: Kisielsk, Orlen Upstream

Zobacz również

Więcej
Koszty wydobycia ropy z łupków będą rosły
2022-04-29

Koszty wydobycia ropy z łupków będą rosły Producent ropy z łupków Pioneer Natural Resources powiedział w czwartek, że przewiduje, iż koszty produkcji przekroczą prognozy z pierwszego kwartału.

Szczelinowanie hydrauliczne w USA blisko wykorzystania pełnych mocy
2022-04-21

Szczelinowanie hydrauliczne w USA blisko wykorzystania pełnych mocy Amerykańska firma zajmująca się szczelinowaniem hydraulicznym Liberty Oilfield Services Inc w środę odnotowała stratę w pierwszym kwartale, ale poinformowała, że w najbliższym okresie spodziewa się silnego popytu na usługi wiertnicze.


Kalendarium

Więcej

© 2001- Information Market S.A. | Polityka prywatności